ZMAGOVALCI PRVENSTVA ZFDS 2009 / WINNERS OF CHAMPIONSHIP ZFDS 2009

ČESTITAMO VSEM ZMAGOVALCEM IN NJIHOVIM LASTNIKOM / CONGRATULATIONS TO ALL WINNERS AND THEIR OWNERS!

KATEGORIJA I / CATEGORY I

LASTNIK / OWNER 

Drustvo / Club

Tocke / Points

Razstave / Shows

SAMCI /MALES

 

 

 

 

IC SI*Alpha's Sir Lancelot, EXO ns 03 22

GODEK Mojca V. & Mladen

FD LJ

195

6

GIC SI*Alpha's Charlie Brown, PER n 24

PETRIC Barbara

FD LJ

190

6

IC Sunnybeach Cantor of SI*MuSiCat (CFA), PER ns 11

POSLEK Simona

FD LJ

30

2

SAMICE / FEMALES

 

 

 

 

GIC SI*Alpha's Anahita, PER f 22

GODEK Mojca V. & Mladen

FD LJ

320

6

IC SI*Alpha's Nohea, PER f 03 22

GODEK Mojca V. & Mladen

FD LJ

185

5

CH SI*Alpha's Zoya, EXO n 03 22

GODEK Mojca V. & Mladen

FD LJ

85

2

IC SI*Alpha's Scent of Silver, PER gs 03 22

GODEK Mojca V. & Mladen

FD LJ

10

1

SAMCI - NEVTRI / MALES - NEUTERS

 

 

 

 

GIP/EC SI*Planika Ares, PER a 03

PETRIC Barbara

FD LJ

460

6

PR SI*MuSicat Kresni Mit, PER ns 11

POSLEK Simona

FD LJ

90

2

SAMICE - NEVTRI / FEMALES - NEUTERS

 

 

 

 

IP/EC SI*Alpha's Spotties in my Heart, PER n 24

GODEK Mojca V. & Mladen

FD LJ

100

2

MLADICI 6-10 / JUNIORS 6-10

 

 

 

 

SI*Alpha's Dancing Queen, PER as 03 22

GODEK Mojca V. & Mladen

FD LJ

40

1

MLADICI 3-6  / KITTENS 3-6

    

SI*Alpha's Dancing Queen, PER as 03 22

GODEK Mojca V. & Mladen

FD LJ

10

1

SI*Alpha's SomeThing Special, EXO es 03 22

GODEK Mojca V. & Mladen

FD LJ

10

1

KATEGORIJA II / CATEGORY II

LASTNIK / OWNER 

Drustvo / Club

Tocke / Points

Razstave / Shows

SAMCI / MALES

 

 

 

 

EC A Lalabi Vincent van Gogh, RAG n 04

PECNIK Ksenija in Dusan

FD LJ

365

9

IC Roanne Lewis (SNRF), SBI n

WEBER Natasa

FD LJ

180

6

GIC Faerie Kiss Narsil (I), SBI n

SIRCA Ljubomira

FD CE

167

8

EC LeCapri Wish Kid of Luxus (TICA), RAG a 03 21

TESTEN Tina

FD CE

25

1

CH Ightorn Koc-Pol Cat*PL, RAG a

TESTEN Tina

FD CE

20

1

IC AllTayCoon Happy Hercules, HR, MCO n/GR.1

STRMOLE GARAFOL Martina

FD CE

4

2

SI*Magic MaineCoon May, MCO n 22/GR.3

BENZIA Darko

FD LJ

2

1

SAMICE / FEMALES

 

 

 

 

CH SI*MultiCoon Ulla (CFF), MCO as 03/GR.8

RUCMAN Andreja

FD CE

90

5

EC Conundrum's Monday (NPV), RAG g 21

PECNIK Ksenija & Dusan

FD LJ

75

3

Fabulosa von Achor*CH, SBI a

WEBER Natasa

FD LJ

55

1

CH Ohara, SBI a

MIKUZ CARMAN Mia

FD LJ

33

4

Faelinis Be my Sunshine of Luxus (TICA), RAG n 03

TESTEN Tina

FD CE

20

2

Opala von Abigel (SDRV), SBI d 21

GRUBER Iris, AT

FD ME

20

2

CH A Lalabi's Urania, RAG a 03

PECNIK Ksenija & Dusan

FD LJ

15

1

CH (D)Waldemaine Beatrix, MCO f 22/GR.5

DOBERSEK Danijela & URBANCL Edi

FD MB

10

1

Enja Princess Wakonda, CZ , MCO f 22/GR.5

STRMOLE GARAFOL Martina

FD CE

2

1

Marilyn M. Van de Simona's, SBI n

WEBER Natasa

FD LJ

2

1

SAMCI - NEVTRI / MALES - NEUTERS

 

 

 

 

EP SI*MultiCoon Big Bubbler, MCO d 22/GR.5

RUCMAN Majda

FD LJ

645

15

EP SI*Luxus Hakuna Matata, RAG n 03

TESTEN Tina

FD CE

300

6

CH DK Coogan's Jeffrey, MCO n 09/GR.2

KOVACIC Franjo

FD CE

40

1

Hunter's Enigma Gepard, HR, MCO es 09 22/GR.8

KRCOVNIK Tanja

FD LJ

20

2

SAMICE - NEVTRI / FEMALES - NEUTERS

 

 

 

 

IP SI*Luxus D'Blue Van-Ya, RAG a 03

TESTEN Tina

FD CE

300

5

IP/GIC Sunshine Angyal (TICA), MCO n 23/GRr.3

KOVACIC Franjo

FD CE

95

2

MLADICI 6-10 / JUNIORS 6-10

 

 

 

 

Code di Zucchero Papaya*I, SBI d 21

MIKUZ CARMAN Mia

FD LJ

125

5

SI*CatLubis' Aymeric St. Maur, SBI n 21

MIKUZ CARMAN Mia

FD LJ

85

4

SI*MultiCoon Ulla (CFF), MCO as 03/GR.8

RUCMAN Andreja

FD CE

82

9

Ohara, SBI a

MIKUZ CARMAN Mia

FD LJ

62

7

Paradiso von Imporio A, SBI d 21

GRUBER Iris, A

FD ME

55

1

DK Seiero's Jack Sparrow, RAG a 03 21

PECNIK Ksenija & Dusan

FD LJ

40

1

Faelinis Be my Sunshine of Luxus (TICA), RAG n 03

TESTEN Tina

FD CE

40

1

Isaac Mac Kahlil's*SI, SBI a

JENSAC Ina

FD ME

40

1

SI*Luxus Tosh, RAG a 04

TESTEN Tina

FD CE

20

2

Ziva, SBI a

PANCUR Spela Maja

FD LJ

10

1

Si*Golden Mainecoon Beba, MCO a 03/GR.2

MARCIC Petra

FD CE

10

1

MLADICI 3-6 / KITTENS 3-6

 

 

 

 

SI*Luxus AdoraBelle, RAG g 03

TESTEN Tina

FD CE

310

8

DK Seiero's Jack Sparrow, RAG a 03 21

PECNIK Ksenija & Dusan

FD LJ

210

4

SI*Luxus Feeling Good, RAG a 03

TESTEN Tina

FD CE

114

4

Code di Zucchero Papaya*I, SBI d 21

MIKUZ CARMAN Mia

FD LJ

110

5

Backkara's Bandit, SBI b

WEBER Natasa

FD LJ

70

4

SI*Luxus Always in My Mind, RAG a 03

TESTEN Tina

FD CE

54

4

Blue Kaori Olimic Star (I), SBI n 21

SIRCA Ljubomira

FD CE

50

2

Celestial Must B Mine (CFA), RAG a 03 21

TESTEN Tina

FD CE

50

2

SI*CatLubis' Aymeric St. Maur, SBI n 21

MIKUZ CARMAN Mia

FD LJ

40

4

SI*Luxus Come Fly with Me, RAG a 03 21

TESTEN Tina

FD CE

40

4

SI*Luxus Sway, RAG a 03

TESTEN Tina

FD CE

40

4

SI*Magic Mainecoon Nelly, MCO f 09 22/GR.6

DOBERSEK Danijela & URBANCL Edi

FD MB

10

1

SI*AllHappyCoon Aragorn, MCO GR.1

STRMOLE GARAFOL Martina

FD CE

10

1

SI*AllHappyCoon Arwen, MCO GR.1

STRMOLE GARAFOL Martina

FD CE

10

1

SI*Golden Mainecoon Electra, MCO GR.9

KOVACIC Franjo

FD CE

10

1

SI*Golden Mainecoon Erwin, MCO GR.7

KOVACIC Franjo

FD CE

10

1

SI*Golden Mainecoon Edi, MCO GR.4

KOVACIC Franjo

FD CE

10

1

SI*AllHappyCoon Aleilis, MCO GR.5

STRMOLE GARAFOL Martina

FD CE

6

3

SI*Magic Mainecoon Naya, MCO f 09 22/GR.6

DOBERSEK danijela & URBANCL Edi

FD MB

2

1

SI*AllHappyCoon Arna, MCO GR.1

STRMOLE GARAFOL Martina

FD CE

2

1

SI*AllHappyCoon Azrael, MCO GR.5

STRMOLE GARAFOL Martina

FD CE

2

1

SI*Golden Mainecoon Enka, MCO GR.8

KOVACIC Franjo

FD CE

2

1

KATEGORIJA III / CATEGORY III

LASTNIK / OWNER 

Drustvo / Club

Tocke / Points

Razstave / Shows

SAMCI / MALES

 

 

 

 

GIC (CFA GC) Hilltop Park Rockstar of Raul (CFA), DRX bs 23/GR.5

HRIBAR Milena

FD ZA

180

6

IC Garfield Kaler Adali*SI, BRI e

VERDNIK GRICNIK Natasa

FD LJ

180

6

Yucatan of blue Shadows*SI, RUS

GINIĆ Katarina, RS

FD ZA

165

2

SC SI*Luxus Samurai, JBT n 09 63

TESTEN Tina

FD CE

155

3

SC Nicky Del Sogno Blu (I), CHA

JELER VOLMAJER Saska

FD LJ

150

6

CH Barny Boo Blue4You*SI, CHA

OPARA Martina

FD LJ

142

8

SC True Hunter's Iron (CPEV), BRI a

GEIGER BUKOVEC Jelena

FD LJ

100

4

CH Bolero of Blue Shadows*SI, RUS

STOJANOVIĆ Stana in Branko, RS

FD ZA

60

1

CH Aladdin Blue4You*SI, CHA

KRISTOFIC Marjeta

FD LJ

37

4

Honeybears Lord (TICA), BRI a

VRECKO Natasa Polonca

FD LJ

22

3

Roosevelt vum Rousegaard*CH, BRI ns 11

CRNIGOJ Simona

FD LJ

20

2

Capuccino Blue4You*SI, CHA

GECEV Ravnikar Jelena

FD ZA

20

2

Figaro blue Brothers, HR, CHA

NIKOLIĆ Dejan, RS

FD ZA

10

1

IC Abiyata's Manuju (CFA), ABY n

MARENCIC Elizabeta

FD LJ

2

1

SAMICE / FEMALES

 

 

 

 

SC Naya, CHA

JELER VOLMAJER Saska

FD LJ

467

14

IC Dulcinee Du Coeur Royal*F, CHA

JELER VOLMAJER Saska

FD LJ

232

11

IC Nia Nicky vom Blauen Briten Hause (CP e.V.), BRI j 03

GEIGER BUKOVEC Jelena

FD LJ

160

5

SI*Raul's Flitternouse, DRX n 24/GR.5

HRIBAR Milena

FD ZA

145

5

CH Funny of blue Brothers, HR, CHA

NIKOLIĆ Dejan, RS

FD ZA

135

4

IC SI*Raul's Victoria, DRX ns 22/GR.5

HRIBAR Milena

FD ZA

130

6

Bahija von Catsma, BRI a

VRECKO Natasa Polonca

FD LJ

120

2

Calia Blue4You*SI, CHA

REMSKAR Mojca

FD LJ

120

2

EC Morgan of Blue Shadows*SI, RUS

JELENKO BoZena & Simon

FD ME

95

2

CH Honeybears Simsalabin (TICA), BRI c

VRECKO Natasa Polonca

FD LJ

30

3

CH Lea Blond, RUS

SOLINC Ajda/Mojca

FD ME

25

2

Xera v. Lerchenhof, BRI ns 24 64

KRISTL Janja & Matjaz

FD LJ

10

1

Project Hellcat Oyuki *I, DRX GR.7

HRIBAR Milena

FD ZA

1

1

SAMCI - NEVTRI / MALES - NEUTERS

 

 

 

 

GIP Foxy of Blue Shadows*SI, RUS

JELENKO BoZa & Simon

FD ME

1060

12

SI*Raul's Gucci, DRX w 62/GR.9

HRIBAR Milena

FD ZA

135

4

SAMICE - NEVTRI / FEMALES - NEUTERS

 

 

 

 

SP Onyxia of Blue Shadows*SI, RUS

JELENKO Boza & Simon

FD ME

75

1

Gaia Kaler Adali*SI, BRI j 03

AHLIN Anamarija

FD LJ

65

1

MLADICI 6-10 / JUNIORS 6-10

 

 

 

 

SI*Raul's Shawnee, DRX GR.1

HRIBAR Milena

FD ZA

215

6

Calia Blue4You*SI, CHA

REMSKAR Mojca

FD LJ

200

3

Dulcinee Du Coeur Royal*F, CHA

JELER VOLMAJER Saska

FD LJ

132

4

SI*Raul's Flitternouse, DRX n 24/GR.5

HRIBAR Milena

FD ZA

105

2

Garfield Kaler Adali*SI, BRI e

VERDNIK GRICNIK Natasa

FD LJ

55

1

Rubby of Blue Shadows*SI, RUS

JELENKO Boza & Simon

FD ME

50

2

SI*Raul's Tessa, DRX GR.1

HRIBAR Milena

FD ZA

35

2

Geo Silky Babe, CZ, BRI e

LESJAK Janja

FD LJ

20

2

Janina Kaler Adali*SI, BRI a 03

GEIGER BUKOVEC Jelena

FD LJ

20

2

SI*Raul's Polka, DRX a 24/GR.5

JELER VOLMAJER Sasa

FD LJ

14

3

Backcountry Elysee Dee dee (CFA), CHA

OPARA Martina

FD LJ

12

2

SI*Raul's Pepermint, DRX GR.9

HRIBAR Milena

FD ZA

10

1

SI*Alam's Kiran, ABY o

MARENCIC Elizabeta

FD LJ

10

1

Bliss de Crnigoj*SI, BRI ns 11

CRNIGOJ Simona

FD LJ

10

1

Diva von Landstein, BRI c

LESJAK Janja

FD LJ

4

2

MLADICI 3-6 / KITTENS 3-6

 

 

 

 

Yucatan of Blue Shadows*SI, RUS

JELENKO Boza & Simon / GINIĆ Katarina, RS

FD ME

410

6

SI*Raul's Audrey, DRX GR5

HRIBAR Milena

FD ZA

130

2

Diva von Landstein, BRI c

LESJAK Janja

FD LJ

80

2

SI*Raul's Capriccio, DRX GR. 3

HRIBAR Milena

FD ZA

75

2

Calia Blue4You*SI, CHA

REMSKAR Mojca

FD LJ

65

1

Dulcinee Du Coeur royal*F, CHA

JELER VOLMAJER Saska

FD LJ

62

4

SI*Silver Snowflake alf, BRI ns 24 64

KRISTL Janja in Matjaz

FD LJ

55

1

SI*Luxus Midori, JBT f 09

TESTEN Tina

FD CE

50

2

Capuccino Blue4You*SI, CHA

GECEV Ravnikar Jelena

FD ZA

40

1

SI*Raul's Tessa, DRX GR.1

HRIBAR Milena

FD ZA

40

1

Rubby of Blue Shadows*SI, RUS

JELENKO Boza & Simon

FD ME

20

2

Backcountry Elysee Dee dee (CFA), CHA

OPARA Martina

FD LJ

20

2

Dakota of Blue Shadows*SI, RUS

JELENKO Boza & Simon

FD ME

20

2

Janina Kaler Adali*SI, BRI c 02

GEIGER BUKOVEC Jelena

FD LJ

10

1

Jeff Kaler Adali*SI, BRI a 03

GEIGER BUKOVEC Jelena

FD LJ

10

1

SI*Silver Snowflake Amadeus, BRI ns 24 64

KRISTL Janja in Matjaz

FD LJ

2

1

KATEGORIJA IV / CATEGORY IV

LASTNIK / OWNER 

Drustvo / Club

Tocke / Points

Razstave / Shows

SAMCI / MALES

 

 

 

 

Supa Oneida*I, SIA c

MATESIC Josip

FD LJ

20

2

SAMICE / FEMALES

 

 

 

 

CH Alf Bailaora (WCF), PEB GR.5

ZARN Olga

FD LJ

45

4

Nicka' Olivia Newton John *I, SIA g

MATESIC Josip

FD LJ

45

2

MLADICI 6-10 / JUNIORS 6-10

 

 

 

 

La Perla von Imporio A, SIA n 21

GRUBER Iris, AT

FD ME

192

5

MLADICI 3-6 / KITTENS 3-6

 

 

 

 

Scandalo von Imporio A, OSH b 24

GRUBER Iris, AT

FD ME

350

5

Bel Mondo von Imporio*SI, OSH n 25

GRUBER Iris, AT

FD ME

170

2

Incognito von Imporio A, OSH n

GRUBER Iris, AT

FD ME

82

3

DOMACE MACKE / HOUSE CATS

SAMCI - NEVTRI / MALES - NEUTERS

 

 

 

 

Cvetko, HCS

BENEDICIC Karolina

FD ZA

170

3

SAMICE - NEVTRI / FEMALES - NEUTERS

 

 

 

 

Cvetka, HCS

BENEDICIC Karolina

FD ZA

107

3

Tacka, HCL

CESNOVAR Maja

FD LJ

65

1

Arboretum Cvetka, HCS

HRIBAR Milena

FD ZA

40

1

 

TEKMOVANJE VZREJALISC / CATTERIES COMPETITION

KAT. I / CAT. I

LASTNIK / OWNER

TOCKE /POINTS

RAZSTAVE / SHOWS

1. SI*Alpha's

GODEK Mojca v. & Mladen, FD Ljubljana

980

20

KAT. II / CAT. II

 

 

 

1. Si*Luxus

TESTEN Tina, FD Celje

1025

20

KAT. III / CAT. III

 

 

 

1. Of Blue Shadows*SI

JELENKO Boza in Simon, FD Muc Elite

1660

20

KAT. IV / CAT. IV

 

 

 

1. Von Imporio, AT

Gruber Iris, FD Muc Elite

794

15

SKUPNI REZULTATI / COMMON RESULTS

1. Of Blue Shadows*SI

JELENKO Boza in Simon, FD Muc Elite

1660

20

2. SI*Raul's

HRIBAR Milena, FD Zasavje

1125

20

3. SI*Luxus

TESTEN Tina, FD Celje

1105

20

4. SI*Alpha's

GODEK Mojca v. & Mladen, FD Ljubljana

980

20

5. Von Imporio A

GRUBER Iris, FD Muc Elite

849

16

6. Blue4You*SI

JELER VOLMAJER Saska, FD Ljubljana

640

20

7. Kaler Adali*SI

GEIGER BUKOVEC Jelena, FD Ljubljana

340

12

8. SI*CatLubi's

SIRCA Ljubomira, FD Celje

125

8

9. SI*MuSiCat

POSLEK Simona, FD Ljubljana

90

1

10. SI*Ragdolls Divine

PECNIK Ksenija & Dusan, FD Ljubljana

80

2