Dosežke na razstavah sporočite z obrazcem Dosežek na razstavi.
Vsote točk po mačkah v letu 2019 so prikazane na strani Prvenstvo ZFDS 2019 - Trenutni rezultati.
Spodnji seznam odraža do sedaj sporočene podatke. Morebitne nepravilnosti čimprej sporočite na zfds@zfds.si.

Točkovanje prvenstva
DosežekŠtevilo točkDosežekŠtevilo točk
VG (prav dobro)1BIV (Best in Variety - najlepši v barvi)15
EX2, EX3, EX4, EX, II., III., itd.2NOM (Nominacija za Best in Show)30
EX1NC (odlično brez certifikata)3BIS (Best in Show 4-7, 7-10, Nevtri, Odrasli)25
BIC (Best in Category)10
EX1, CAC, CAP, I.10BOB4 (Best of Best 4)5
CACIB, CAPIB15BOB3 (Best of Best 3)10
CAGCIB, CAGPIB20BOB2 (Best of Best 2)15
CACS, CAPS, PH (častni naslov)25BOB1 (Best of Best 1)20

MačkaRazstava
Sodnik
Ocena
BIV
NOM
BIS
BIC
BOB
Kategorija
Skupina





 ATENA TARALINSKA*SI06.10.2019, Slovenija
Petra DimiĆ, Hr
EX1 BIV
BIV


2. kat.
samice
17
 Blacky06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
I.
NOM

HCL
samice nevtri
40
 Brigitte amore di mami06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
CAC NOM
NOM

1. kat.
samice
40
 BUSI-BU THE WONDER OF YOU06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen,se
CAPIB
NOM

1. kat.
samice nevtri
45
 CH GR*Art of Feline Regina, JW06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAGCIB


1. kat.
samice
20
 CH SI.Migedicats Lady Lilu06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
EX1


3. kat.
samice
10
 CHINOOK WIND REBEL HEART,HR06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1
NOM
BIS

BOB3
3. kat.
mladiči 4-7
75
 Dolly SI*Masqueryann06.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 7-10
25
 Domina Del Sogno Blu*IT06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen, Se
CAC


3. kat.
samice
10
 GARFIELD06.10.2019, Slovenija
Petra DimiĆ, Hr
1 NOM
BIV
NOM

HCS
samci nevtri
55
 GIC Aryanna SI*Masqueryann06.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
CACS
NOM

2. kat.
samice
55
 Helga Home Giant*RU06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
CACIB
BIV


2. kat.
samice
30
 HU *Gallifrey's The Valkyrie06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
EX1


2. kat.
samice
10
 IC SI* Mypaws Rio Rojo06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAGCIB
NOM

2. kat.
samci
50
 Jabulani Domino06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1
NOM
BIS

BOB4
4. kat.
mladiči 7-10
70
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CACIB


2. kat.
samice
15
 Masami Sheramar*Pl06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
CAC


4. kat.
samice
10
 MW19 Lino, DSM06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 NW GIP Eneli Mac Kahlil's*SI DSM06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAPS
NOM

1. kat.
samice nevtri
55
 Rossiniolli mon ami Hamlet06.10.2019, Slovenija
Sorte Kaae
CAC


1. kat.
samci
10
 SC Andre de Villa Salicea*CZ06.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
PH


2. kat.
samci
25
 SC Enceladus White Witch*CZ06.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
PH
NOM
BIS

BOB4
2. kat.
samci
85
 SC PRINCE CHARLES CHERRY LAND.PL06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
EX1
NOM

3. kat.
samci nevtri
40
 SC Yansan White Witch*CZ06.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
PH


2. kat.
samice
25
 Si*Family Joy Babydoll06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
EX1
NOM

1. kat.
mladiči 4-7
40
 SI*Mypaws Veni Vidi Vici06.10.2019, Slovenija
Dimic Petra
EX3


2. kat.
mladiči 7-10
2
 SI*MyPaws Whisky Cooler06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
40
 SI*Norsk Sapphire Brynjar06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAGPIB


2. kat.
samci nevtri
20
 SI*Pawli's Arya06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
CAC


2. kat.
samice
10
 SI.CANDYLAND RUBY06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
EX1
BIV


3. kat.
mladiči 4-7
25
 SP Chinook Wind Utopia06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
PH
NOM
BIS

BOB4
2. kat.
samice nevtri
85
 SP SI YUMA ICE MAN DSM06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen,se
PH
NOM

1. kat.
samci nevtri
55
 ATENA TARALINSKA*SI05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae, Dk
EX1 BIV
BIV
NOM

2. kat.
samice
47
 Blacky05.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
I.
NOM

HCL
samice nevtri
40
 Brigitte amore di mami05.10.2019, Slovenija
Petra Dimic
CAC


1. kat.
samice
10
 BUSI-BU THE WONDER OF YOU05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAP
NOM

1. kat.
samice nevtri
40
 CH GR*Art of Feline Regina, JW05.10.2019, Slovenija
Martti Peltoten
CACIB
NOM

1. kat.
samice
45
 CH SI.Migedicats Lady Lilu05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1


3. kat.
samice
10
 CHINOOK WIND REBEL HEART,HR05.10.2019, Slovenija
Thea Friskovec,ch
EX1
NOM
BIS

BOB3
3. kat.
mladiči 4-7
75
 Dolly SI*Masqueryann05.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
55
 Domina Del Sogno Blu*IT05.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec, Ch
CAC


3. kat.
samice
10
 GARFIELD05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae, Dk
1 NOM
BIV
NOM

HCS
samci nevtri
55
 GIC Aryanna SI*Masqueryann05.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
CACS


2. kat.
samice
25
 IC SI* Mypaws Rio Rojo05.10.2019, Slovenija
Dimic Petra
EX2


2. kat.
samci
2
 Jabulani Domino05.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
EX1
NOM
BIS

BOB4
4. kat.
mladiči 7-10
70
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ05.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAC


2. kat.
samice
10
 Masami Sheramar*Pl05.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
CAC


4. kat.
samice
10
 MW19 Lino, DSM05.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 NW GIP Eneli Mac Kahlil's*SI DSM05.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
CAPS
NOM

1. kat.
samice nevtri
55
 Rossiniolli mon ami Hamlet05.10.2019, Slovenija
Petra Dimic
CAC


1. kat.
samci
10
 SC Andre de Villa Salicea*CZ05.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
PH


2. kat.
samci
25
 SC Enceladus White Witch*CZ05.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
PH
NOM
BIS

BOB4
2. kat.
samci
85
 SC PRINCE CHARLES CHERRY LAND.PL05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1
NOM

3. kat.
samci nevtri
40
 SC Yansan White Witch*CZ05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
PH


2. kat.
samice
25
 Si*Family Joy Babydoll05.10.2019, Slovenija
Petra Dimic
EX1


1. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Mypaws Veni Vidi Vici05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX3


2. kat.
mladiči 7-10
2
 SI*Pawli's Armani - Tibont05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAC
NOM

2. kat.
samci
40
 SP Chinook Wind Utopia05.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
PH
NOM

2. kat.
samice nevtri
55
 SP SI YUMA ICE MAN DSM05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
PH
NOM

1. kat.
samci nevtri
55
 YUMIKA OF PERLA POLUDNIA.PL05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1
NOM

3. kat.
mladiči 4-7
40
 Dolly SI*Masqueryann29.09.2019, Avstrija
Dieter Filler
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 GIC Aryanna SI*Masqueryann29.09.2019, Avstrija
Dieter Filler
CACS
BIV
NOM

2. kat.
samice
70
 MW19 Lino, DSM29.09.2019, Avstrija
Dieter Filler
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC Yansan White Witch*CZ29.09.2019, Avstrija
Helene Reiter
PH


2. kat.
samice
25
 Dolly SI*Masqueryann28.09.2019, Avstrija
Helene Reiter
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 GIC Aryanna SI*Masqueryann28.09.2019, Avstrija
Helene Reiter
CACS


2. kat.
samice
25
 MW19 Lino, DSM28.09.2019, Avstrija
Laura Burani
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC Yansan White Witch*CZ28.09.2019, Avstrija
Dieter Filler
PH
NOM

2. kat.
samice
55
 CH Helga Home Giant*RU22.09.2019, Hrvaška
Davorka Alfirevic
CACIB


2. kat.
samice
15
 SI*MyPaws Whisky Cooler22.09.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
EX1
NOM
BIS

2. kat.
mladiči 4-7
65
 Helga Home Giant*RU21.09.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
CAC


2. kat.
samice
10
 SI*MyPaws Whisky Cooler21.09.2019, Hrvaška
Davorka Alfirevic
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 Alpha Centauri Felix Theory08.09.2019, Avstrija
Helena Schmid Camenisch
EX1
NOM
BIS

2. kat.
mladiči 4-7
65
 Artemida Taralinska*SI08.09.2019, Avstrija
Kvetoslava Mahelkova
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CH Cathelynn SI*Masqueryann08.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
CACIB


2. kat.
samice
15
 Dolly SI*Masqueryann08.09.2019, Avstrija
Alfred Wittich Soojarit
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
55
 ELIOT LULUDI.PL08.09.2019, Avstrija
Schmid Camenisch
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 ES*BUSI-BU THE WONDER OF YOU08.09.2019, Avstrija
Panek Jarda
CAP
NOM
BIS

1. kat.
samice nevtri
65
 GIC Aryanna SI*Masqueryann08.09.2019, Avstrija
Alfred Wittich Soojarit
CACS


2. kat.
samice
25
 SC Enceladus White Witch*CZ08.09.2019, Avstrija
Alfred Wittich Soojarit
PH


2. kat.
samci
25
 Si.Candyland Ruby08.09.2019, Avstrija
Wittich Alfred
EX1
BIV
NOM
BIS
BIC
BOB1
3. kat.
mladiči 4-7
110
 SP SI YUMA ICE MAN DSM08.09.2019, Avstrija
Panek Jarda
PH
NOM
BIS
BIC
BOB2
1. kat.
samci nevtri
105
 Alpha Centauri Felix Theory07.09.2019, Avstrija
Kvetoslava Mahelkova
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 Artemida Taralinska*SI07.09.2019, Avstrija
Alfred Wittich
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CH Cathelynn SI*Masqueryann07.09.2019, Avstrija
Alfred Wittich Soojarit
CACIB
NOM
BIS

2. kat.
samice
70
 Dolly SI*Masqueryann07.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
55
 ELIOT LULUDI.PL07.09.2019, Avstrija
Wittich Alfred
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 ES*BUSI-BU THE WONDER OF YOU07.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
CAP
NOM

1. kat.
samice nevtri
40
 GIC Aryanna SI*Masqueryann07.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
CACS
NOM

2. kat.
samice
55
 SC Enceladus White Witch*CZ07.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
PH


2. kat.
samci
25
 SI.CANDYLAND RUBY07.09.2019, Avstrija
Schmid Camenisch
EX1
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
65
 SP SI YUMA ICE MAN DSM07.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
PH
NOM

1. kat.
samci nevtri
55
 HU *Gallifrey's The Valkyrie01.09.2019, Italija
Van Grebst
EX1


2. kat.
samice
10
 IP SI* Norsk Sapphire Brynjar01.09.2019, Italija
Van Grebst
CAGPIB


2. kat.
samci nevtri
20
 CH Cathelynn SI*Masqueryann01.09.2019, Slovaška
Vladimir Isakov
CACIB


2. kat.
samice
15
 Dolly SI*Masqueryann01.09.2019, Slovaška
Michael Edström
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 GIC Aryanna SI*Masqueryann01.09.2019, Slovaška
Michael Edström
CACS
BIV
NOM

2. kat.
samice
70
 MW19 Lino, DSM01.09.2019, Slovaška
Cristiano F. Sandon
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC Andre de Villa Salicea*CZ01.09.2019, Slovaška
Michael Edström
PH


2. kat.
samci
25
 SC Enceladus White Witch*CZ01.09.2019, Slovaška
Michael Edström
PH
NOM

2. kat.
samci
55
 SC Yansan White Witch*CZ01.09.2019, Slovaška
Vladimir Isakov
PH


2. kat.
samice
25
 HU *Gallifrey's The Valkyrie31.08.2019, Italija
Selassa
EX1


2. kat.
samice
10
 IP SI* Norsk Sapphire Brynjar31.08.2019, Italija
Selassa
CAGPIB
NOM

2. kat.
samci nevtri
50
 Cathelynn SI*Masqueryann31.08.2019, Slovaška
Cristiano F. Sandon
CAC


2. kat.
samice
10
 Dolly SI*Masqueryann31.08.2019, Slovaška
Boris Lupan
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
55
 GIC Aryanna SI*Masqueryann31.08.2019, Slovaška
Boris Lupan
CACS
NOM

2. kat.
samice
55
 MW19 Lino, DSM31.08.2019, Slovaška
Cristiano F. Sandon
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC Andre de Villa Salicea*CZ31.08.2019, Slovaška
Boris Lupan
PH


2. kat.
samci
25
 SC Enceladus White Witch*CZ31.08.2019, Slovaška
Boris Lupan
PH
BIV
NOM

2. kat.
samci
70
 SC Yansan White Witch*CZ31.08.2019, Slovaška
Cristiano F. Sandon
PH


2. kat.
samice
25
 CATHELYNN SI*MASQUERYANN23.06.2019, Češka
Svetlana Stiliarova
EX2


2. kat.
samice
2
 DOLLY SI*MASQUERYANN23.06.2019, Češka
Irek Pruchniak
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 IC ARYANNA SI*MASQUERYANN23.06.2019, Češka
Irek Pruchniak
CAGCIB
NOM

2. kat.
samice
50
 SC ANDRÉ DE VILLA SALICEA, CZ23.06.2019, Češka
Irek Pruchniak
PH


2. kat.
samci
25
 CATHELYNN SI*MASQUERYANN22.06.2019, Češka
Marie PerČynskÁ
EX2


2. kat.
samice
2
 DOLLY SI*MASQUERYANN22.06.2019, Češka
Martin Kabina
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 IC ARYANNA SI*MASQUERYANN22.06.2019, Češka
Martin Kabina
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 SC ANDRÉ DE VILLA SALICEA, CZ22.06.2019, Češka
Martin Kabina
PH


2. kat.
samci
25
 CATHELYNN SI*MASQUERYANN16.06.2019, Avstrija
Alexander Platz
CAC
NOM

2. kat.
samice
40
 Helga Home Giant*RU16.06.2019, Avstrija
Dimic Petra
CAC


2. kat.
samice
10
 IC ARYANNA SI*MASQUERYANN16.06.2019, Avstrija
Dietmar Sagurski
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 MW´19 LINO, DSM16.06.2019, Avstrija
Petra DimiČ
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC ANDRÉ DE VILLA SALICEA, CZ16.06.2019, Avstrija
Dietmar Sagurski
PH
NOM

2. kat.
samci
55
 SI* Mypaws Rio Rojo16.06.2019, Avstrija
Sagurski Dietmar
CAGCIB


2. kat.
samci
20
 SI*Pawli's Arya16.06.2019, Avstrija
Dimic Petra
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 CATHELYNN SI*MASQUERYANN15.06.2019, Avstrija
Petra DimiČ
CAC
NOM

2. kat.
samice
40
 Helga Home Giant*RU15.06.2019, Avstrija
Mahelkova Dr. Kvetoslava
CAC
BIV


2. kat.
samice
25
 IC ARYANNA SI*MASQUERYANN15.06.2019, Avstrija
Alexander Platz
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 MW´19 LINO15.06.2019, Avstrija
Alexander Platz
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC ANDRÉ DE VILLA SALICEA, CZ15.06.2019, Avstrija
Alexsander Platz
PH
NOM

2. kat.
samci
55
 SI* Mypaws Rio Rojo15.06.2019, Avstrija
Dimic Petra
CAGCIB


2. kat.
samci
20
 SI*Pawli's Arya15.06.2019, Avstrija
Sagurski Dietmar
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI07.04.2019, Madžarska
Vladimir Isakov
EX1
NOM
BIS

2. kat.
mladiči 7-10
65
 It.Bricoccole Dolce Vita07.04.2019, Madžarska
Alexey Schchukin
EX1
BIV
NOM

3. kat.
mladiči 7-10
55
 MW19 Lino07.04.2019, Madžarska
Ad De Bruijn
EX1
NOM

HCL
samci nevtri
40
 Nela of Perla Poludnia07.04.2019, Madžarska
Luigi Comorio
CAC
NOM

3. kat.
samice
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ07.04.2019, Madžarska
Alexey Shchukin
PH


2. kat.
samci
25
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI06.04.2019, Madžarska
Alexey Shchukin
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 MW19 Lino06.04.2019, Madžarska
Vladimir Isakov
EX1
NOM

HCL
samci nevtri
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ06.04.2019, Madžarska
Alexey Shchukin
PH


2. kat.
samci
25
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI17.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CH GR*Art of Feline Regina, JW17.03.2019, Slovenija
Magdalena Kudra
CACIB
NOM

1. kat.
samice
45
 IC Galvano v. Imporio A17.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
CAGCIB


4. kat.
samci
20
 MW Lino17.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
EX1
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 Quiriah van de Marcken17.03.2019, Slovenija
Donatella Mastrangelo
EX1
NOM

4. kat.
samice
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ17.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
PH


2. kat.
samci
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ17.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
PH


2. kat.
samice
25
 CH Rose Runs the World16.03.2019, Slovenija
Mrs. Donatella Mastrangelo
CACIB


4. kat.
samice
15
 CH, PR VICTOR HUGO CARAMELLOCOON*CZ16.03.2019, Slovenija
Magdalena Kudra
CAPIB
NOM

2. kat.
samci nevtri
45
 Chunga Lunga Khalneo*SI16.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 Eywa Runs the World16.03.2019, Slovenija
Mr. Vladimir Isakov
CAC


4. kat.
samice
10
 FI*Lumikissan Jaska Jokunen16.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
CAC


2. kat.
samci
10
 GIC SI*CatMia's OrsonRei16.03.2019, Slovenija
Gerardo Fraga Y Guzman
CACS


1. kat.
samci
25
 HU* Alba Regia Kisszabó16.03.2019, Slovenija
Mr. Gerardo Fraga Y Guzman
CAP


3. kat.
samci nevtri
10
 IC IT*Mysticthai Carisma16.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
CAGCIB
NOM

4. kat.
samice
50
 IC IT*Mysticthai Cometa16.03.2019, Slovenija
Gerardo Fraga Y Guzman
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC VARIOR AFRABO16.03.2019, Slovenija
Mr.frensly A. Selassa
CAGCIB


1. kat.
samci
20
 IT*NIMUE BEATRICE16.03.2019, Slovenija
Donatella Mastrangelo
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 It.Bricoccole Dolce Vita16.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
EX1
BIV


3. kat.
mladiči 7-10
25
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ16.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
CAC


2. kat.
samice
10
 Masami Sheramar*Pl16.03.2019, Slovenija
Satu Hamalainen
EX2


4. kat.
mladiči 7-10
2
 SC NOAH CONSTANTINA CATS16.03.2019, Slovenija
Mr.frensly A.(lee)selassa
PH


1. kat.
samci
25
 SI* RAUL'S INTEK16.03.2019, Slovenija
Mrs. Satu Hamalainen
CAPIB


4. kat.
samci nevtri
15
 SP Chinook Wind Utopia16.03.2019, Slovenija
Satu Hämäläinen
PH


2. kat.
samice nevtri
25
 Ya Mavr Don Amdo16.03.2019, Slovenija
Mrs. Donatella Mastrangelo
EX1


4. kat.
mladiči 7-10
10
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 GR*Art of Feline Regina, JW03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CACIB


1. kat.
samice
15
 GREGGY OF KOTOFFSKI03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Soojarit
CAC
NOM

3. kat.
samci
40
 IC Galvano v. Imporio A03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAGCIB
NOM
BIS

BOB4
4. kat.
samci
80
 IC Galvano v. Imporio A03.03.2019, Hrvaška
Nurit Pahl
CAGCIB
NOM
BIS

BOB4
4. kat.
samci
80
 IC I Grace Grey Claws*RU03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Soojarit
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC Unity Beauty of Freya03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CAGCIB
BIV
NOM
BIS

BOB3
3. kat.
samice
100
 It.Bricoccole Dolce Vita03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
EX1
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
65
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CAC
NOM

2. kat.
samice
40
 LINO03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Svojarit
EX1
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 Nela of Perla Poludnia03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAC
NOM

3. kat.
samice
40
 Quiriah van de Marcken03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
EX1
NOM
BIS

4. kat.
samice
65
 Quiriah van de Marcken03.03.2019, Hrvaška
Nurit Pahl
EX1
NOM
BIS

4. kat.
samice
65
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich, Svojarit
PH


2. kat.
samci
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
PH
BIV
NOM

2. kat.
samice
70
 SI*Migedicats Xyllenie03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CAC


3. kat.
samice
10
 Yankee Angel Felis03.03.2019, Hrvaška
Nurit Pahl
CAC


3. kat.
samci
10
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 ES*BUSI-BU MICHELLE02.03.2019, Avstrija
Kaae Dorte
EX1
NOM

1. kat.
mladiči 7-10
40
 LINO02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
EX1
NOM

HCL
samci nevtri
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ02.03.2019, Avstrija
Dorte Kaae
PH
NOM
BIS
BIC
BOB1
2. kat.
samci
110
 SC NOAH CONSTANTINA CATS02.03.2019, Avstrija
Kaae Dorte
PH
NOM
BIS
BIC
BOB3
1. kat.
samci
100
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
PH
NOM

2. kat.
samice
55
 SP SI YUMA ICE MAN DSM02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
PH
NOM
BIS

1. kat.
samci nevtri
80
 IC I Grace Grey Claws*RU02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC Unity Beauty of Freya02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAGCIB


3. kat.
samice
20
 It.Bricoccole Dolce Vita02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
EX1
BIV
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
80
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ02.03.2019, Hrvaška
Gerardo Fraga Y Guzman
EX3


2. kat.
samice
2
 Nela of Perla Poludnia02.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Soojarit
CAC
NOM
BIS

BOB2
3. kat.
samice
80
 SI*Migedicats Xyllenie02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAC


3. kat.
samice
10
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI24.02.2019, Avstrija
Zdenka Heiter
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CH VICTOR HUGO CARAMELLOCOON*CZ24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
CAP
NOM
BIS

2. kat.
samci nevtri
65
 CH VICTOR HUGO CARAMELLOCOON*CZ24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
CAP
BIV
NOM

2. kat.
samci nevtri
55
 CHUNGA LUNGA KHALNEO*SI24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
40
 CHUNGA LUNGA KHALNEO*SI24.02.2019, Avstrija
Marie Westerlund
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 FI*Lumikissan Jaska Jokunen24.02.2019, Avstrija
Linda Knyova
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 FI*Lumikissan Jaska Jokunen24.02.2019, Avstrija
Zdenka Heiter
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 7-10
25
 GIC Si*Mypaws Joy of Life24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
CACS
NOM

2. kat.
samice
55
 GR*Art of Feline Regina, JW24.02.2019, Avstrija
Edstroem Michael
CAC
NOM

1. kat.
samice
40
 GR*Art of Feline Regina, JW24.02.2019, Avstrija
Veland Anne
CAC


1. kat.
samice
10
 IC Galvano v. Imporio A24.02.2019, Avstrija
Veland Anne
CAGCIB


4. kat.
samci
20
 IC Galvano v. Imporio A24.02.2019, Avstrija
Bruijn Ad, De
CAGCIB


4. kat.
samci
20
 IC I Grace Grey Claws*RU24.02.2019, Avstrija
Pruchniak Sebastian
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC I Grace Grey Claws*RU24.02.2019, Avstrija
Reijers Eric
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Carisma24.02.2019, Avstrija
Sebastian Pruchniak
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Carisma24.02.2019, Avstrija
Michael Edström
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Cometa24.02.2019, Avstrija
Ad De Brujin
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Cometa24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
CAGCIB
NOM

4. kat.
samice
50
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ24.02.2019, Avstrija
Westerlund Marie
EX3


2. kat.
samice
2
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ24.02.2019, Avstrija
Reijers Eric
EX3


2. kat.
samice
2
 MASAMI SHERAMAR*PL24.02.2019, Avstrija
Edström Michael
EX1
NOM

4. kat.
mladiči 4-7
40
 MASAMI SHERAMAR*PL24.02.2019, Avstrija
Linda Knyová
NO JUDGE


4. kat.
mladiči 4-7
0
 Quiriah van de Marcken24.02.2019, Avstrija
Veland Anne
EX1
NOM

4. kat.
samice
40
 Quiriah van de Marcken24.02.2019, Avstrija
Pruchniak Sebastian
EX1


4. kat.
samice
10
 Ru*Gentle Beast Wenda24.02.2019, Avstrija
Sebastian Pruchniak
EX2


2. kat.
samice
2
 Ru*Gentle Beast Wenda24.02.2019, Avstrija
Michael Edstorm
EX2


2. kat.
samice
2
 Sachi Exotic Leopard,HR24.02.2019, Avstrija
Knýová Linda
EX1
BIV


3. kat.
mladiči 7-10
25
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
PH
NOM

2. kat.
samci
55
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ24.02.2019, Avstrija
Sabine MÖsch
PH


2. kat.
samci
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
PH


2. kat.
samice
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ24.02.2019, Avstrija
Zdenka Heiter
PH
NOM
BIS

2. kat.
samice
80
 Si*Mypaws Joy of Life24.02.2019, Avstrija
Marie Westerlund
CACS
BIV
NOM
BIS

2. kat.
samice
95
 Si*Mypaws Rio Rojo24.02.2019, Avstrija
Marie Westerlund
CACIB


2. kat.
samci
15
 Si*Mypaws Rio Rojo24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
CACIB


2. kat.
samci
15
 SI*MYPAWS UNA UTOPIA24.02.2019, Avstrija
Linda Knyova
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*MYPAWS UNA UTOPIA24.02.2019, Avstrija
Michael Edstorm
EX1


2. kat.
samice
10
 Ya Mavr Don Amdo24.02.2019, Avstrija
Knyova Linda
EX1
NOM

4. kat.
mladiči 4-7
40
 Ya Mavr Don Amdo24.02.2019, Avstrija
Edstrom Michael
EX1


4. kat.
mladiči 4-7
10
 Yankee Angel Felis24.02.2019, Avstrija
Reijers Eric
VG2


3. kat.
samci
1
 Yankee Angel Felis24.02.2019, Avstrija
Knýová Linda
VG2


3. kat.
samci
1
 SI*Migedicats Beatrice24.02.2019, Italija
Mantovani
EX1
NOM
BIS

3. kat.
samice
65
 SI*Migedicats Xabrina24.02.2019, Italija
Mantovani
EX2


3. kat.
samice
2
 SI*Migedicats Beatrice23.02.2019, Italija
Martinez
EX1


3. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Migedicats Xabrina23.02.2019, Italija
Martinez
EX2


3. kat.
samice
2
 CH Unity Beauty of Freya13.01.2019, Italija
Charles Spijker, Nl
CACIB


3. kat.
samice
15
 Irma Sideris*PL13.01.2019, Italija
Charles Spijker, Nl
EX2


3. kat.
mladiči 7-10
2
 CH Unity Beauty of Freya12.01.2019, Italija
Knyova
CACIB


3. kat.
samice
15
 Irma Sideris*PL12.01.2019, Italija
Knyova
EX2


3. kat.
mladiči 7-10
2