Morebitne nepravilnosti nam sporočite na zfds@zfds.si
MačkaRazstava
Sodnik
Kategorija
Skupina
Ocena
BIV
NOM
BIS
BIC
BOB






 
 JCH SI*Rexenia Day Dreamer
08.06.2024, Italija
Lena Venclikova
3. kat.
samci
CAC
NOM

35
 
 JCH SI*Rexenia Day Dreamer
08.06.2024, Italija
Helene Reiter
3. kat.
samci
CACIB


15
 
 NW21 SP SI*Rexenia Anna Li my Witch
08.06.2024, Italija
Lena Venclikova
3. kat.
samice nevtri
PH
NOM

50
 
 NW21 SP SI*Rexenia Anna Li my Witch
08.06.2024, Italija
Helene Reiter
3. kat.
samice nevtri
PH
NOM

50
 
 Pippi Langstrupf Beatricks08.06.2024, Italija
Dragota Adrian Alexandru
3. kat.
mladiči 4-8
CACC


15
 
 Pippi Langstrupf Beatricks08.06.2024, Italija
Lena Venclikova
3. kat.
mladiči 4-8
CACC


15
 
 WW23 JCH SI*Rexenia Cake Me, JW
08.06.2024, Italija
Martinez Vizcaino
3. kat.
samice
CAC


10
 
 WW23 JCH SI*Rexenia Cake Me, JW
08.06.2024, Italija
Adrian Alexandru Dragota
3. kat.
samice
CACIB


15
 
 CH Atena Taralinska*SI12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
2. kat.
samice
CACIB


15
 
 CH Curly Incognito Brilliant Spark12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
samci
CACIB


15
 
 CH SI*Blue Ballet Desdemona12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
4. kat.
samice
CACIB


15
 
 GIC GR*Art of Feline Regina12.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen, Fi
1. kat.
samice
CACS


25
 
 GIC SI*Celeia Atena12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
1. kat.
samice
CACS
NOM

50
 
 GIC SI*Masqueryann Cathelynn12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
2. kat.
samice
PH


25
 
 IC Dokocats Mirage12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
samice
CACS


25
 
 IC Uma Turman Little City12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
3. kat.
samice
CAGCIB


20
 
 IP SI*Celeia Beni Benino12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
1. kat.
samci nevtri
CAGPIB
NOM

45
 
 JCH SI*Rexenia Day Dreamer12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
3. kat.
samci
CAC


10
 
 KCH SI*Leopard Angels Milagros12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
mladiči 8-12
CACJ


15
 
 Lady Godiva Pro-Cat Blue12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
3. kat.
samice
CACIB


15
 
 Leo Panther el Embrujo12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
3. kat.
mladiči 8-12
CACJ
BIV
NOM

65
 
 Leo Panther el Embrujo
12.05.2024, Slovenija
Yan Roca Folch
3. kat.
samci
CACJ
BIV
NOM

65
 
 Lola Bald Wonder12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk
4. kat.
mladiči 8-12
CACC


15
 
 Maru Pro Cat Blue*HR12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
3. kat.
mladiči 4-8
CACC


15
 
 MW23 OLI
12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra
HCS
samci nevtri
II.


0
 
 N2 23 MW 23 SP SI*YUMA LOTUS,DSM12.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen,fi
1. kat.
samci nevtri
PH


25
 
 NW Garfield12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
HCS
samci nevtri
V.


0
 
 NW IC JW SI*Raul's Bono12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
4. kat.
samci
CAGCIB
NOM

45
 
 NW IP SI*Goldhorn Archibald DSM12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
4. kat.
samci nevtri
CAGPIB
NOM

45
 
 NW MW19 Lino12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
HCL
samci nevtri
I.
NOM

35
 
 NW SC IT*Mysticthai Carisma12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
4. kat.
samice
PH
NOM
BIS

BOB2
90
 
 Pippi Langstrumpf Beatricks*Si12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
3. kat.
mladiči 4-8
CACC
NOM

40
 
 PR SI*Masqueryann Thor12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
2. kat.
samci nevtri
CAPIB
NOM

40
 
 Saba Ivan12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
1. kat.
samci
CAC


10
 
 SC IT* BengalBest Frida
12.05.2024, Slovenija
Yan-roca Folch
3. kat.
samice
PH
BIV
NOM
BIS

100
 
 SI*Arctus Hydra12.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen, Fi
2. kat.
samice
CAC


10
 
 SI*Arctus Indiana12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
2. kat.
mladiči 8-12
CACJ
NOM

40
 
 SI*Arctus Jane12.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen, Fi
2. kat.
mladiči 4-8
EX2


2
 
 SI*Blue Ballet White NIGHTS
12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
4. kat.
mladiči 8-12
CACJ
BIV
NOM
BIS

BOB3
100
 
 SI*Empire of Diamonds Dante
12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
2. kat.
samci
EX2


2
 
 SI*Empire of Diamonds Dior
12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
2. kat.
samice
CAC


10
 
 SI*Raul's Philly12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
4. kat.
samice
CAC
NOM

35
 
 SI*Rexenia Duffy12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
samice
EX2


2
 
 SI*Tammy Leopards Aurora12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
3. kat.
mladiči 4-8
EX2


2
 
 SI*Tammy Leopards Panther12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
3. kat.
samci
EX2


2
 
 Sora Viktoria Pride, CZ12.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen, Fi
2. kat.
samice
CACIB


15
 
 SP MW23 SI*Yuma Lotus, DSM12.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen, Fi
1. kat.
samci nevtri
PH


25
 
 SP NW SI*Rexenia Anna Li my Witch12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
samice nevtri
PH
NOM

50
 
 Tammy Leopards Ariela
12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch
3. kat.
samice
CAC


10
 
 Tammy Leopards Sabrina
12.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch
3. kat.
mladiči 4-8
CACC
NOM
BIS

BOB4
70
 
 WW23 JCH SI*Rexenia Cake Me, JW12.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
samice
CAC
BIV
NOM

60
 
 Yoska Bomasi Ada12.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
1. kat.
samice
CAC


10
 
 Alpha Centauri Felix Theory11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
2. kat.
samci
CAC


10
 
 Cassiopeia Anima et Vita*BY11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
4. kat.
samice
CAC
NOM

35
 
 CH Atena Taralinska*SI11.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
2. kat.
samice
CACIB


15
 
 CH Curly Incognito Brilliant Spark11.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
3. kat.
samci
CACIB


15
 
 CH SI*Blue Ballet Desdemona
11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
4. kat.
samice
CACIB
NOM

40
 
 Dexter Touch of Gold*SI11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
mladiči 4-8
CACC
NOM
BIS

BOB3
75
 
 GIC GR*Art of Feline Regina11.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
1. kat.
samice
CACS


25
 
 GIC SI*Celeia Atena11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
1. kat.
samice
CACS


25
 
 GIC SI*Masqueryann Cathelynn11.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
2. kat.
samice
CACS


25
 
 IC Dokocats Mirage11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
3. kat.
samice
CAGCIB


20
 
 IC Uma Turman Little City11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
samice
CAGCIB


20
 
 IP SI*Celeia Beni Benino11.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
1. kat.
samci nevtri
CAGPIB


20
 
 JCH SI*Rexenia Day Dreamer11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
3. kat.
samci
CAC


10
 
 KCH SI*Leopard Angels Milagros11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
3. kat.
mladiči 8-12
CACJ
BIV
NOM

65
 
 Lady Godiva Pro-Cat Blue11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
3. kat.
samice
CACIB


15
 
 Leo Panther el Embrujo11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
mladiči 8-12
EX2


2
 
 Leo Panther el Embrujo
11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk
3. kat.
samci
EX2


2
 
 Maru Pro Cat Blue*HR11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
mladiči 4-8
CACC


15
 
 MW23 OLI
11.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen
HCS
samci nevtri
II.


0
 
 N2 23 MW 23 SP SI*YUMA LOTUS,DSM11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch,fr
1. kat.
samci nevtri
PH
NOM

50
 
 NW Garfield11.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen, Fi
HCS
samci nevtri
IV.


0
 
 NW IC Gryffindor Khalneo*SI11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
2. kat.
samci
CAGCIB


20
 
 NW IC JW SI*Raul's Bono11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
4. kat.
samci
CAGCIB
NOM

45
 
 NW IC SI*Masqueryann Pupa11.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen, Fi
2. kat.
samice
CAGCIB


20
 
 NW MW19 Lino11.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen, Fi
HCL
samci nevtri
I.
NOM

35
 
 Pippi Langstrumpf Beatricks*Si11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
mladiči 4-8
CACC


15
 
 PR SI*Masqueryann Thor11.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
2. kat.
samci nevtri
CAPIB
NOM

40
 
 Saba Ivan11.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen, Fi
1. kat.
samci
CAC


10
 
 SC IT* BengalBest Frida
11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk
3. kat.
samice
PH


25
 
 SI*Arctus Hydra11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
2. kat.
samice
CAC


10
 
 SI*Arctus Indiana11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
2. kat.
mladiči 8-12
CACJ


15
 
 SI*Arctus Jane11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
2. kat.
mladiči 4-8
EX2


2
 
 SI*Blue Ballet Jennifer Juniper11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
4. kat.
mladiči 8-12
CACJ


15
 
 SI*Blue Ballet White NIGHTS11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
4. kat.
mladiči 8-12
CACJ
NOM
BIS

BOB4
70
 
 SI*Empire of Diamonds Dante
11.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
2. kat.
samci
CACIB


15
 
 SI*Empire of Diamonds Dior
11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
2. kat.
samice
CAC


10
 
 SI*HopsRex Equinox11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
4. kat.
samci
CAC
NOM
BIS

60
 
 SI*Raul's Philly11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
4. kat.
samice
CAC


10
 
 SI*Rexenia Duffy11.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
3. kat.
samice
EX2


2
 
 SI*Tammy Leopards Aurora11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
mladiči 4-8
EX2


2
 
 SI*Tammy Leopards Panther11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk, Pl
3. kat.
samci
EX2


2
 
 Sora Viktoria Pride, CZ11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
2. kat.
samice
CAC


10
 
 SP MW23 SI*Yuma Lotus, DSM11.05.2024, Slovenija
Yan Roca-folch, Fr
1. kat.
samci nevtri
PH
NOM

50
 
 SP NW SI*Rexenia Anna Li my Witch11.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
3. kat.
samice nevtri
PH
NOM

50
 
 Tammy Leopards Ariela
11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk
3. kat.
samice
CAC


10
 
 Tammy Leopards Sabrina
11.05.2024, Slovenija
Marcin Biernaczyk
3. kat.
mladiči 4-8
CACC
BIV


40
 
 WW23 JCH SI*Rexenia Cake Me, JW11.05.2024, Slovenija
Magdalena Kudra, Pl
3. kat.
samice
CAC
BIV


35
 
 Yoska Bomasi Ada11.05.2024, Slovenija
Riikka Turpeinen, Fi
1. kat.
samice
EXNC


5
 
 Blue Ballet WHITE NIGHTS26.03.2024, Avstrija
Vanrusselt Joeri
4. kat.
mladiči 8-12
CACC


15


Opomba: prikazano je le 100 ustreznih zapisov, ostale lahko vidite z drugačno omejitvijo.