Dosežke na razstavah sporočite z obrazcem Dosežek na razstavi.
Vsote točk po mačkah v letu 2019 so prikazane na strani Prvenstvo ZFDS 2019 - Trenutni rezultati.
Spodnji seznam odraža do sedaj sporočene podatke. Morebitne nepravilnosti čimprej sporočite na zfds@zfds.si.

Točkovanje prvenstva
DosežekŠtevilo točkDosežekŠtevilo točk
VG (prav dobro)1BIV (Best in Variety - najlepši v barvi)15
EX2, EX3, EX4, EX, II., III., itd.2NOM (Nominacija za Best in Show)30
EX1NC (odlično brez certifikata)3BIS (Best in Show 4-7, 7-10, Nevtri, Odrasli)25
BIC (Best in Category)10
EX1, CAC, CAP, I.10BOB4 (Best of Best 4)5
CACIB, CAPIB15BOB3 (Best of Best 3)10
CAGCIB, CAGPIB20BOB2 (Best of Best 2)15
CACS, CAPS, PH (častni naslov)25BOB1 (Best of Best 1)20

MačkaRazstava
Sodnik
Ocena
BIV
NOM
BIS
BIC
BOB
Kategorija
Skupina





 CATHELYNN MASQUERYANN*SI07.04.2019, Madžarska
Vladimir Isakov
EX1
NOM
BIS

2. kat.
mladiči 7-10
65
 It.Bricoccole Dolce Vita07.04.2019, Madžarska
Alexey Schchukin
EX1
BIV
NOM

3. kat.
mladiči 7-10
55
 MW19 Lino07.04.2019, Madžarska
Ad De Bruijn
EX1
NOM

HCL
samci nevtri
40
 Nela of Perla Poludnia07.04.2019, Madžarska
Luigi Comorio
CAC
NOM

3. kat.
samice
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ07.04.2019, Madžarska
Alexey Shchukin
PH


2. kat.
samci
25
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI06.04.2019, Madžarska
Alexey Shchukin
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 MW19 Lino06.04.2019, Madžarska
Vladimir Isakov
EX1
NOM

HCL
samci nevtri
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ06.04.2019, Madžarska
Alexey Shchukin
PH


2. kat.
samci
25
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI17.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CH GR*Art of Feline Regina, JW17.03.2019, Slovenija
Magdalena Kudra
CACIB
NOM

1. kat.
samice
45
 IC Galvano v. Imporio A17.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
CAGCIB


4. kat.
samci
20
 MW Lino17.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
EX1
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 Quiriah van de Marcken17.03.2019, Slovenija
Donatella Mastrangelo
EX1
NOM

4. kat.
samice
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ17.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
PH


2. kat.
samci
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ17.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
PH


2. kat.
samice
25
 CH, PR VICTOR HUGO CARAMELLOCOON*CZ16.03.2019, Slovenija
Magdalena Kudra
CAPIB
NOM

2. kat.
samci nevtri
45
 Chunga Lunga Khalneo*SI16.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 FI*Lumikissan Jaska Jokunen16.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
CAC


2. kat.
samci
10
 GIC SI*CatMia's OrsonRei16.03.2019, Slovenija
Gerardo Fraga Y Guzman
CACS


1. kat.
samci
25
 HU* Alba Regia Kisszabó16.03.2019, Slovenija
Mr. Gerardo Fraga Y Guzman
CAP


3. kat.
samci nevtri
10
 IC IT*Mysticthai Carisma16.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
CAGCIB
NOM

4. kat.
samice
50
 IC IT*Mysticthai Cometa16.03.2019, Slovenija
Gerardo Fraga Y Guzman
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC VARIOR AFRABO16.03.2019, Slovenija
Mr.frensly A. Selassa
CAGCIB


1. kat.
samci
20
 IT*NIMUE BEATRICE16.03.2019, Slovenija
Donatella Mastrangelo
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 It.Bricoccole Dolce Vita16.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
EX1
BIV


3. kat.
mladiči 7-10
25
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ16.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
CAC


2. kat.
samice
10
 Masami Sheramar*Pl16.03.2019, Slovenija
Satu Hamalainen
EX2


4. kat.
mladiči 7-10
2
 SC NOAH CONSTANTINA CATS16.03.2019, Slovenija
Mr.frensly A.(lee)selassa
PH


1. kat.
samci
25
 SI* RAUL'S INTEK16.03.2019, Slovenija
Mrs. Satu Hamalainen
CAPIB


4. kat.
samci nevtri
15
 SP Chinook Wind Utopia16.03.2019, Slovenija
Satu Hämäläinen
PH


2. kat.
samice nevtri
25
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 GR*Art of Feline Regina, JW03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CACIB


1. kat.
samice
15
 IC Galvano v. Imporio A03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAGCIB
NOM
BIS

BOB4
4. kat.
samci
80
 IC Galvano v. Imporio A03.03.2019, Hrvaška
Nurit Pahl
CAGCIB
NOM
BIS

BOB4
4. kat.
samci
80
 IC I Grace Grey Claws*RU03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Soojarit
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC Unity Beauty of Freya03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CAGCIB
BIV
NOM
BIS

BOB3
3. kat.
samice
100
 It.Bricoccole Dolce Vita03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
EX1
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
65
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CAC
NOM

2. kat.
samice
40
 LINO03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Svojarit
EX1
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 Nela of Perla Poludnia03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAC
NOM

3. kat.
samice
40
 Quiriah van de Marcken03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
EX1
NOM
BIS

4. kat.
samice
65
 Quiriah van de Marcken03.03.2019, Hrvaška
Nurit Pahl
EX1
NOM
BIS

4. kat.
samice
65
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich, Svojarit
PH


2. kat.
samci
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
PH
BIV
NOM

2. kat.
samice
70
 SI*Migedicats Xyllenie03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CAC


3. kat.
samice
10
 Yankee Angel Felis03.03.2019, Hrvaška
Nurit Pahl
CAC


3. kat.
samci
10
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 ES*BUSI-BU MICHELLE02.03.2019, Avstrija
Kaae Dorte
EX1
NOM

1. kat.
mladiči 7-10
40
 LINO02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
EX1
NOM

HCL
samci nevtri
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ02.03.2019, Avstrija
Dorte Kaae
PH
NOM
BIS
BIC
BOB1
2. kat.
samci
110
 SC NOAH CONSTANTINA CATS02.03.2019, Avstrija
Kaae Dorte
PH
NOM
BIS
BIC
BOB3
1. kat.
samci
100
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
PH
NOM

2. kat.
samice
55
 SP SI YUMA ICE MAN DSM02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
PH
NOM
BIS

1. kat.
samci nevtri
80
 IC I Grace Grey Claws*RU02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC Unity Beauty of Freya02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAGCIB


3. kat.
samice
20
 It.Bricoccole Dolce Vita02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
EX1
BIV
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
80
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ02.03.2019, Hrvaška
Gerardo Fraga Y Guzman
EX3


2. kat.
samice
2
 Nela of Perla Poludnia02.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Soojarit
CAC
NOM
BIS

BOB2
3. kat.
samice
80
 SI*Migedicats Xyllenie02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAC


3. kat.
samice
10
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI24.02.2019, Avstrija
Zdenka Heiter
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CH VICTOR HUGO CARAMELLOCOON*CZ24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
CAP
NOM
BIS

2. kat.
samci nevtri
65
 CH VICTOR HUGO CARAMELLOCOON*CZ24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
CAP
BIV
NOM

2. kat.
samci nevtri
55
 CHUNGA LUNGA KHALNEO*SI24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
40
 CHUNGA LUNGA KHALNEO*SI24.02.2019, Avstrija
Marie Westerlund
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 FI*Lumikissan Jaska Jokunen24.02.2019, Avstrija
Linda Knyova
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 FI*Lumikissan Jaska Jokunen24.02.2019, Avstrija
Zdenka Heiter
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 7-10
25
 GIC Si*Mypaws Joy of Life24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
CACS
NOM

2. kat.
samice
55
 GR*Art of Feline Regina, JW24.02.2019, Avstrija
Edstroem Michael
CAC
NOM

1. kat.
samice
40
 GR*Art of Feline Regina, JW24.02.2019, Avstrija
Veland Anne
CAC


1. kat.
samice
10
 IC Galvano v. Imporio A24.02.2019, Avstrija
Veland Anne
CAGCIB


4. kat.
samci
20
 IC Galvano v. Imporio A24.02.2019, Avstrija
Bruijn Ad, De
CAGCIB


4. kat.
samci
20
 IC I Grace Grey Claws*RU24.02.2019, Avstrija
Pruchniak Sebastian
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC I Grace Grey Claws*RU24.02.2019, Avstrija
Reijers Eric
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Carisma24.02.2019, Avstrija
Sebastian Pruchniak
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Carisma24.02.2019, Avstrija
Michael Edström
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Cometa24.02.2019, Avstrija
Ad De Brujin
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Cometa24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
CAGCIB
NOM

4. kat.
samice
50
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ24.02.2019, Avstrija
Westerlund Marie
EX3


2. kat.
samice
2
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ24.02.2019, Avstrija
Reijers Eric
EX3


2. kat.
samice
2
 MASAMI SHERAMAR*PL24.02.2019, Avstrija
Edström Michael
EX1
NOM

4. kat.
mladiči 4-7
40
 MASAMI SHERAMAR*PL24.02.2019, Avstrija
Linda Knyová
NO JUDGE


4. kat.
mladiči 4-7
0
 Quiriah van de Marcken24.02.2019, Avstrija
Veland Anne
EX1
NOM

4. kat.
samice
40
 Quiriah van de Marcken24.02.2019, Avstrija
Pruchniak Sebastian
EX1


4. kat.
samice
10
 Ru*Gentle Beast Wenda24.02.2019, Avstrija
Sebastian Pruchniak
EX2


2. kat.
samice
2
 Ru*Gentle Beast Wenda24.02.2019, Avstrija
Michael Edstorm
EX2


2. kat.
samice
2
 Sachi Exotic Leopard,HR24.02.2019, Avstrija
Knýová Linda
EX1
BIV


3. kat.
mladiči 7-10
25
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
PH
NOM

2. kat.
samci
55
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ24.02.2019, Avstrija
Sabine MÖsch
PH


2. kat.
samci
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
PH


2. kat.
samice
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ24.02.2019, Avstrija
Zdenka Heiter
PH
NOM
BIS

2. kat.
samice
80
 Si*Mypaws Joy of Life24.02.2019, Avstrija
Marie Westerlund
CACS
BIV
NOM
BIS

2. kat.
samice
95
 Si*Mypaws Rio Rojo24.02.2019, Avstrija
Marie Westerlund
CACIB


2. kat.
samci
15
 Si*Mypaws Rio Rojo24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
CACIB


2. kat.
samci
15
 SI*MYPAWS UNA UTOPIA24.02.2019, Avstrija
Linda Knyova
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*MYPAWS UNA UTOPIA24.02.2019, Avstrija
Michael Edstorm
EX1


2. kat.
samice
10
 Ya Mavr Don Amdo24.02.2019, Avstrija
Knyova Linda
EX1
NOM

4. kat.
mladiči 4-7
40
 Ya Mavr Don Amdo24.02.2019, Avstrija
Edstrom Michael
EX1


4. kat.
mladiči 4-7
10
 Yankee Angel Felis24.02.2019, Avstrija
Reijers Eric
VG2


3. kat.
samci
1
 Yankee Angel Felis24.02.2019, Avstrija
Knýová Linda
VG2


3. kat.
samci
1
 SI*Migedicats Beatrice24.02.2019, Italija
Mantovani
EX1
NOM
BIS

3. kat.
samice
65
 SI*Migedicats Xabrina24.02.2019, Italija
Mantovani
EX2


3. kat.
samice
2
 SI*Migedicats Beatrice23.02.2019, Italija
Martinez
EX1


3. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Migedicats Xabrina23.02.2019, Italija
Martinez
EX2


3. kat.
samice
2
 CH Unity Beauty of Freya13.01.2019, Italija
Charles Spijker, Nl
CACIB


3. kat.
samice
15
 Irma Sideris*PL13.01.2019, Italija
Charles Spijker, Nl
EX2


3. kat.
mladiči 7-10
2
 CH Unity Beauty of Freya12.01.2019, Italija
Knyova
CACIB


3. kat.
samice
15
 Irma Sideris*PL12.01.2019, Italija
Knyova
EX2


3. kat.
mladiči 7-10
2